Όπως όλοι μας έτσι και οι σχεδιαστές της ομάδας Studio Job επιθυμούν Παγκόσμια Ειρήνη και είπαν να το δείξουν με τον δικό τους μοναδικό τρόπο μέσα από το έργο τους. Δημιούργησαν λοιπόν μια πορσελάνινη πιατέλα με καπάκι για κέικ. Το καπάκι φτάνει μόλις τα 19 εκ. ύψος και είναι στολισμένο με το σύμβολο της ειρήνης και για λαβή έχει ένα λιλιπούτιο χεράκι με υψωμένα τα δύο δάχτυλα του χεριού σχηματίζοντας το γράμμα V.
Αν και η Παγκόσμια Ειρήνη πωλείται ακριβά μπορείτε να το αγοράσετε από εδώ http://www.tichelaar.nl/.